W minioną środę po południu funkcjonariusz Straży Ochrony Kolei, będąc poza służbą, zatrzymał pijanego mężczyznę kierującego renaultem. 49-latek miał w organizmie ponad 2,5 promila.
Wczoraj na jednej z dróg powiatu zamojskiego pijany kierujący zakończył podróż fiatem poza drogą, doprowadzając do przewrócenia auta na bok. Wkrótce mężczyzna stanie przed sądem.
Zamojscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który ukradł swojemu szefowi kartę płatniczą, a następnie wypłacił z konta ponad 10 tys. złotych. 40-latek wkrótce stanie przed sądem. Przestępstwo kradzieży z włamaniem zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.
Policjanci z Zamościa zatrzymali 39-letniego mieszkańca miasta, który na jednej z ulic zaatakował byłą partnerkę. Mężczyzna ręką zasłonił jej usta, szarpał za ubranie i okradł, zabierając rzeczy, które miała w torebce. Za rozbój grozi do 12 lat więzienia.
Pijany 26-latek kierujący audi uderzył w ogrodzenie jednej z posesji w miejscowości Pniówek. Mężczyzna w chwili zatrzymania miał prawie promil alkoholu. Wkrótce stanie przed sądem.