W środę włodawscy policjanci zatrzymali pijanego kierowcę fiata. Mężczyzna jechał wężykiem nad jezioro aby się wykąpać.
Pomimo kilku miesięcy intensywnego śledztwa, nie udało się zidentyfikować zwłok kobiety, której szczątki wyłowiono pod koniec maja z Jeziora Białego. Prokuratura umorzyła postępowanie w tej sprawie.
W środę w nocy w miejscowości Suszno doszło do wypadku drogowego z udziałem pijanego kierowcy. 18-latek siedzący za kierownica hyundaia miał niema 1,5 promila alkoholu w organizmie.
W sobotę w Okunince pijany kierowca bmw rozbił dwa zaparkowane pojazdy. Dwie osoby trafiły do szpitala.
Rozpoczęły się zapisy na XVI Bieg Sobiborski, który odbędzie się na początku października. Ideą jest m.in. upamiętnienie ofiar obozy zagłady w Sobiborze.