Policjanci z Dęblina zatrzymali mężczyznę, który kradł prąd i produkował nielegalnie alkohol. Teraz mieszkaniec Dęblina odpowie przed sądem.
W poniedziałek na terenie gminy Ryki kierowca auta osobowego chciał pomóc pieszemu, który szedł drogą chwiejnym krokiem. Za okazanie dobrego serca przypłacił utratą auta.
W czwartek w Dęblinie pijany 24-latek uszkodził cegłówką witrynę sklepu. Za swój akt wandalizmu odpowie przed sądem.
Pod koniec grudnia nieznany sprawca zdemolował jeden z lokali gastronomicznych w Rykach. Właściciel oszacował straty na 15 tys. złotych.
Trzech sprawców chciało ukraść samochód. Jeden został zatrzymany na gorącym uczynku, pozostałych policjanci ujęli kilka godzin później.