W środę w Radzyniu Podlaskim pod Urzędem Miasta pikietowali podwykonawcy, którzy remontowali budynek biblioteki i nie otrzymali do tej pory zapłaty za swoją pracę. Za zaistniały stan rzeczy obwiniają miejskich urzędników.
W poniedziałek na skrzyżowaniu ulicy Międzyrzeckiej z ulicą Kościuszki i Partyzantów w Radzyniu Podlaskim doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobową skodą nie udzielił pierwszeństwa przejazdu motorowerzyście, doprowadzając do zderzenia.
Zarzuty usłyszał 18-letni mieszkaniec powiatu lubelskiego, u którego wczoraj radzyńscy policjanci ujawnili narkotyki. Środki były spakowane i zważone. Zabezpieczono amfetaminę, z której sporządzić można blisko 110 porcji dilerskich.
W piątek 2 maja w Radzyniu Podlaskim pijany kierowca ściął słup latarni i odjechał uszkodzonym pojazdem.
Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości odpowie 32- letni mieszkaniec gm. Wohyń, który w czwartkowe popołudnie w miejscowości Świerże stracił panowanie nad samochodem osobowym marki BMW i zjechał na pobocze a auto dachowało na łące.