We wtorek w powiecie radzyńskim doszło do groźnego zdarzenia drogowego. 30-latek kierujący audi zasnął za kierownicą i doprowadził do zderzenia z pojazdem jadącym z naprzeciwka.
Kilka dni temu burmistrz Radzynia Podlaskiego Jerzy Rębek wręczył wypowiedzenie umowy o pracę dotychczasowemu komendantowi Straży Miejskiej. Zapowiada jednocześnie, że będą kolejne zwolnienia.
W poniedziałek po południu na drodze krajowej nr 19 auto osobowe ścięło drzewo i dachowało. Kierowca o własnych siłach wyszedł z wraku pojazdu.
W środę w powiecie radzyńskim doszło do potrącenia rowerzysty. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia.
W poniedziałek rano na drodze krajowej nr 19 doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Są utrudnienia w ruchu.