Do tymczasowego aresztu trafił 21-letni mieszkaniec Puław. Policjanci podczas przeszukania miejsca zamieszkania młodego mężczyzny natrafili na narkotyki.
Trzech mieszkańców gminy Nałęczów wpadło na gorącym uczynku kradzieży...elektrośmieci. Chcieli zabrać je strażakom, którzy zorganizowali zbiórkę zużytego sprzętu AGD i RTV.
Lubelscy policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Lublina, którzy odpowiedzą za prowadzenie plantacji konopi innych niż włókniste. Obaj mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące.
Kilka dni temu na drodze S12 pojawiło się sporych rozmiarów osuwisko na skarpie, w ciągu obwodnicy Puław. Miejsce osunięcia się ziemi zostało zabezpieczone, na miejscu trwają prace drogowców na nasypie.
Funkcjonariusze straży leśnej, policjanci i strażacy z terenu powiatu puławskiego prowadzili poszukiwania zaginionego grzybiarza. 76-latek wczoraj rano wyszedł z domu na grzyby i kiedy przez kilka godzin nie wracał, rodzina powiadomiła służby ratunkowe.