W grudniu podpisana została umowa, obecnie trwają zaawansowane prace ziemne. Plany budowy obwodnicy Nałęczowa nakreślono już w 1990 roku.
Zakończyły się już poranne utrudnienia w ruchu na drodze S17 w miejscowości Sielce. Wczoraj w nocy pojazd ciężarowy zjechał tam do przydrożnego rowu.
Do przyszłego roku mają potrwać prace przy przebudowie sanatorium MSWiA w Nałęczowie. Powstanie tam hotel, którego stylistyka ma nawiązywać do czasów PRL-u.
W niedzielę w Nałęczowie przy Nałęczowskim Ośrodku Kultury odbył się kolejny w tym roku Jarmark Rękodzieła. Na stoiskach czuć było już atmosferę zbliżających się Świąt Wielkanocnych.
W niedzielę rano na drodze ekspresowej S17 doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Występują utrudnienia w ruchu na jezdni w kierunku Lublina. Na miejscu pracują służby ratunkowe.