W niedzielę po południu w miejscowości Łąki doszło do zderzenia motocykla z łosiem. Kierujący jednośladem z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.
Wczoraj dzięki reakcji jednego z kierowców został zatrzymany nietrzeźwy mężczyzna kierujący mercedesem. Obecnie mieszkaniec Puław trzeźwieje w policyjnej celi, wkrótce będą z nim wykonywane policyjne czynności.
Nałęczowscy policjanci zatrzymali 63-latka z gminy Wąwolnica, który mając 2,5 promila alkoholu w organizmie kierował motocyklem. Wkrótce za swoje postępowanie mężczyzna odpowie przed sądem.
Strażacy z Puław zapraszają na pokazy z okazji Dnia Strażaka. Będzie okazja do wspólnych zdjęć, a także obejrzenia strażackiego sprzętu z bliska. Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych.
Wzmocnienie konstrukcji murowej, wykonanie hydroizolacji a także nowe tynki obejmuje zakres prac, jakie niebawem rozpoczną się w wieży ciśnień w Sadurkach. Do tego dochodzi odtworzenie ozdobnych schodów.