W sobotę rano na drodze ekspresowej S12 doszło do zderzenia ciężarówki z pojazdem osobowym. Przez kilkadziesiąt minut występowały utrudnienia z przejazdem.
Od naszego Czytelnika otrzymaliśmy nagranie, na którym widać pojazd poruszający się pod prąd drogą S17. Kobieta widząc, że jedzie niewłaściwym pasem ruchu, zaczęła cofać.
O ogromnym szczęściu mogą mówić osoby podróżujące busem, na którego upadała spora część drzewa. Na szczęście zdarzenie zakończyło się na uszkodzeniach pojazdu.
Kierowca audi znacznie przekroczył prędkość na drodze ekspresowej nr 17 na terenie powiatu puławskiego. 40-latek z Lublina pędził samochodem 233 km/h. Mężczyzna został ukarany wysokim mandatem oraz 10 punktami karnymi.
Na niebezpieczne znalezisko natknęli się pracownicy prowadzący wykopy pod światłowód. Prace zostały przerwane, zaś na miejscu pojawili się policjanci i saperzy.