Puławscy policjanci ukarali dwóch motocyklistów mandatami po 2500 zł każdy i 10 pkt karnymi. Mężczyźni jechali motocyklami drogą ekspresową z prędkością ponad 215 km/h. Kierujący jednośladami tłumaczyli się tym, że chcieli jak najszybciej rozpocząć urlop na Mazurach.
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad opublikowała nagranie wideo niebezpiecznej sytuacji drogowej na S17. Na filmie widać mężczyznę poruszającego się drogą ekspresową na wózku inwalidzkim.
Puławscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego mężczyznę, który postanowił wjechać wózkiem inwalidzkim na drogę ekspresową. 59-latek miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu i zdążył przejechać ekspresówką około kilometr.
Kilka dni temu otrzymaliśmy informację, że w puławskim "Domu Chemika" włączone są w nocy telebimy i telewizory. Padło pytanie, czy dochodzi do marnowania publicznych pieniędzy, które trzeba wydać na zużytą energię elektryczną.
Jak poinformowała wczoraj Grupa Azoty Puławy, spółka podjęła decyzję o czasowym ograniczeniu produkcji. Sytuacja ta ma związek z rekordowo wysokimi cenami gazu.