W jadącej drogą ekspresową ciężarówce wystrzeliła opona. Następnie uderzyła ona w poruszające się tuż obok auto.
Wyjechała z domu i ślad po niej zaginął. Trwają poszukiwania kobiety z powiatu puławskiego. Wszystko wskazuje na to, że może ona przebywać w lesie.
Zakończyły się już działania służb ratunkowych w miejscu zderzenia dwóch pojazdów w Żyrzynie. Na szczęście nikt nie został ranny.
Wielokrotnie wpadał jadąc samochodem po pijanemu i nic sobie z tego nie robi. Zatrzymano go po raz kolejny, kiery poruszał się ekspresówką. Tym razem w trakcie jazdy raczył się alkoholem z pasażerami.
Dwa auta zderzyły się na końcu obwodnicy Puław i Góry Puławskiej. Na miejscu pracują policjanci i strażacy. Zablokowany jest jeden pas jezdni.