Na drodze ekspresowej S17 pojazd osobowy uderzył w bariery energochłonne. Kierowca z obrażeniami ciała trafił do szpitala.
W miniony piątek w Żyrzynie doszło do wypadku na jednym z przejść dla pieszych. W zdarzeniu poszkodowana została starsza kobieta oraz jej półtoraroczna wnuczka.
W poniedziałek po południu na drodze S17 doszło do przewrócenia się pojazdu ciężarowego. W wypadku poszkodowana została jedna osoba, w rejonie zdarzenia występują spore utrudnienia w ruchu.
W trakcie parkowania nie zapanował nad pojazdem, a następnie uderzył w zaparkowanego opla i latarnię. 55-latek miał w organizmie 3 promile alkoholu. Wkrótce mężczyzna stanie przed sądem i opowie za swój parkingowy "wyczyn".
Policjanci podczas patrolowania Puław zauważyli pojazd osobowy, którego kierowca przyśpieszył, zatrzymał się na skraju lasu i próbował uciec. W trakcie zatrzymania 36-latek był nietrzeźwy, a co więcej, posiadał przy sobie marihuanę.