Starsze małżeństwo z Lublina jechało taksówką przekazać oszustom kilkanaście tysięcy złotych. Kobieta z mężem w ostatniej chwili nabrali podejrzeń i nie zostawili gotówki w umówionym miejscu, a o sprawie powiadomili policję.
W sobotę do jednej z rozgłośni radiowych zadzwonił mężczyzna z informacją, że nie chce już żyć. Dzięki szybkiej reakcji dziennikarza i policji w centrum Lublina odnaleziono 25-latka.
Dęblińscy policjanci zatrzymali pijanego kierowcę. Mężczyzna zaparkował swój pojazd na ścieżce rowerowej.
Najpierw razem pili, potem doszło pomiędzy nimi do sprzeczki. Ta przerodziła się w kłótnią a następnie w bijatykę. Poszkodowany trafił do szpitala.
Policjanci z Łęcznej zatrzymali mężczyznę, który doprowadził do kolizji i uciekł. Zatrzymany trzeźwieje w policyjnym areszcie.