Wczoraj policjanci zatrzymali mieszkankę Świdnika, która w domu posiadała marihuanę. 21-latka tłumaczyła mundurowym, że narkotyki pomagają jej w problemach zdrowotnych.
Poszukiwana listem gończym 36-latka ukryła się przed policjantami w wersalce. Kobieta została zatrzymana i przewieziona do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe półtora roku.
26-latek z powiatu siedleckiego będzie odpowiadał za posiadanie narkotyków. Mężczyzna zasnął w aucie przed przejazdem kolejowym.
Pewien mieszkaniec Ludwina chciał uczcić swoje urodziny, więc ukradł 15 butelek whisky. Mężczyzna kradł alkohol od początku stycznia tego roku.
Zadziwia fakt, że pomimo obecności w wielu miejscach kamer, złodzieje decydują się na kradzież. Dzięki nagraniu z monitoringu udało się zatrzymać sprawców kradzieży czterech rowerów.