Dzięki obywatelskiej postawie pracowników stacji paliw przy ul. Głębokiej doszło do zatrzymania pijanego kierowcy. Mężczyzna próbował uciekać po kolizji.
Starsza kobieta trafiła do szpitala, po tym jak potrącił ją samochód ciężarowy. Były spore utrudnienia w ruchu.
Dzisiaj wieczorem pod Lublinem, przez blisko pół godziny, trwał pościg policji za kierowcą, który po pijanemu spowodował kolizję. Został zatrzymany blisko domu.
W sobotę po południu w Konopnicy doszło do dachowania auta. Jedna osoba trafiła do szpitala.