Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej prowadząc działania ukierunkowane na zwalczanie nielegalnej migracji, zatrzymali dwóch obywateli Bangladeszu. Mężczyźni chcieli przedostać się do Europy Zachodniej.
Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali w rejonie granicy państwa dwóch nielegalnych migrantów. Mężczyźni tłumaczyli, że wędrowali "za dobrobytem".
Nocny pobyt w rejonie granicy państwa tłumaczyli spotkaniem towarzyskim. Nieopodal Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej znaleźli papierosy bez polskich znaków akcyzy.
Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali samochód pochodzący z przestępstwa. Pojazdem podróżował obywatel Niemiec.
Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej, zatrzymali w rejonie granicy państwa kolejnego w tym tygodniu nielegalnego migranta. Obywatel Rosji chciał osiedlić się w Polsce.