Dwa lata temu była to jedna z dróg, o najgorszej nawierzchni w naszym regionie. Dzisiaj uroczyście oddano do użytkowania wyremontowaną trasę Lubartów - Parczew. Jak wyjaśniano podczas otwarcia, to jednak z największych inwestycji drogowych województwa lubelskiego.