Lubartowscy policjanci zatrzymali 33-letniego mieszkańca gminy Kamionka. Mężczyzna przyznał się do podpalenia stodoły. Wstępnie straty spalenia budynku oszacowano na około 230 tys. złotych.
W niedzielny wieczór w płomieniach stanęła stodoła w Kozłówce. Ogień rozwijał się bardzo szybko i kiedy strażacy dojechali na miejsce, budynek w całości objęty był już pożarem.
Trwa akcja strażaków na terenie Zakładu Zagospodarowywania Odpadów w Wólce Rokickiej. Płonie hałda odpadów przeznaczonych do produkcji tzw. paliwa alternatywnego.
W minioną sobotę policjanci z Lubartowa zatrzymali do kontroli drogowej pojazd osobowy kierowany przez 19-latka. Jak wykazało badanie narkotesterem, młody mężczyzna był pod wpływem amfetaminy.
Młodzi tancerze z całego regionu rywalizowali dzisiaj w Firleju. Najlepsi otrzymali z rąk Wójta Gminy Firlej Dawida Tarnowskiego puchary. Impreza dobiega właśnie końca.