W miniony piątek na drodze krajowej nr 19 doszło do groźnego wypadku drogowego. Trzy osoby trafiły do szpitala po czołowym zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.
Wysoką karę będzie musiała zapłacić 29-letnia kobieta, która stała sobie w lesie i machała do kierowców. Jeden z nich powiadomił o wszystkim policję. Oprócz mandatu, nałożono na nią grzywnę.
Kolejne trzy osoby w woj. lubelskim zostały ukarane za stwarzanie zagrożenia w czasie pandemii koronawirusa. Dwóch mężczyzn i jedna kobieta otrzymały karę administracyjną w wysokości 5 tys. złotych.