Po raz kolejny wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną wypadku na obwodnicy Lubartowa. Tym razem w Wincentowie zderzyły się dwa auta. Jedna osoba została ranna.
W sobotę przed południem na drodze krajowej nr 19 doszło do poważnego wypadku. Na miejscu pracują służby ratunkowe, występują duże utrudnienia z przejazdem.
Na widok policjanta nagle przyśpieszył i zaczął uciekać. Mężczyzna został zatrzymany po pościgu. 22-latek był pod wpływem alkoholu, wkrótce stanie przed sądem, grozi mu 5 lat więzienia.