W piątek na przejeździe kolejowym w ciągu drogi krajowej nr 19 w Lubartowie można było spotkać funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei oraz policjantów. Mundurowi przypominali kierowcom podstawowe zasady bezpieczeństwa przy pokonywaniu przejazdów kolejowych.