W czwartek rano na drodze krajowej nr 2 doszło do wypadku z udziałem rowerzysty. W rejonie zdarzenia wprowadzono ruch wahadłowy.
Wczoraj na jednej ze ścieżek dla rowerzystów w Białej Podlaskiej doszło do zderzenia dwójki cyklistów. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiła 70-latka.
We wtorek po południu na drodze krajowej nr 2 doszło do zderzenia motocykla z pojazdem osobowym. W wypadku poszkodowana została jedna osoba.
Straż pożarna podsumowała wczorajsze działania na terenie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej. W działaniach gaśniczych udział wzięło 9 zastępów straży pożarnej, ogień uszkodził instalację elektryczną, konieczne było zadysponowanie agregatów prądotwórczych w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania szpitala.
W poniedziałek po południu w szpitalu w Białej Podlaskiej pojawił się pożar. Na miejscu interweniowało kilka zastępów straży pożarnej, konieczna była ewakuacja części pacjentów.