W sobotę przed południem na drodze krajowej nr 19 doszło do zderzenia trzech pojazdów osobowych. Są informacje o jednej osobie poszkodowanej. Obecnie droga w miejscu zdarzenia może być zablokowana.
Bialscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy odpowiedzą za szereg kradzieży z włamaniem. Mundurowi ustalili, że 34-latek wykorzystując kartę firmową przeznaczoną do tankowania bezgotówkowego „kupował” paliwo, które sprzedawał na własną rękę.
Policjanci zatrzymali 38-letniego mężczyznę podejrzanego kradzieże z włamaniem, do których doszło na terenie gminy Biała Podlaska. To już trzecia osoba zatrzymana w tej sprawie. Łupem sprawców padła gotówka i laser medyczny wraz z osprzętem. Wartość strat wyniosła ponad 180 tysięcy złotych.
Kryminalni z Wisznic zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy podejrzani są o pobicie 40-latka oraz zdewastowanie jego pojazdu. Wobec zatrzymanych dwóch 20-latków prokurator zastosował policyjny dozór połączony z zakazem zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzonym.
Na drodze krajowej nr 2 występują duże utrudnienia z przejazdem. W miejscowości Wólka Dobryńska pojazd ciężarowy wjechał do rowu, a następnie zablokował przejazd na trasie Biała Podlaska-Terespol.