Władze Międzyrzeca Podlaskiego podpisały przedwczoraj umowę z firmą Domost Sp. z o.o. z Małkini Górnej na budowę wiaduktu nad linią kolejową Terespol-Warszawa. Jest to długo wyczekiwana inwestycja, która usprawni ruch w Międzyrzecu Podlaskim.
Wczoraj rano na jednym ze skrzyżowań w Janowie Podlaskim doszło do zderzenia pojazdu osobowego z rowerzystką. Kierująca jednośladem z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.
Młody kierowca za nadmierną prędkość i inne wykroczenia nazbierał 28 punktów karnych. Oprócz tego mężczyzna za swoje zachowanie na drodze niezgodne z przepisami ma do zapłacenia spory mandat.
Kryminalni z Terespola zatrzymali mężczyznę, który od pewnego czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. 31-latek poszukiwany był listem gończym, teraz najbliższe miesiące mężczyzna spędzi w zakładzie karnym.
Bialscy policjanci zatrzymali trzech 23-latków, którzy wycięli i ukradli ponad 170 drzew. Następnie sprawcy oferowali drewno na jednym z portali ogłoszeniowych. Złodzieje wpadli po tym, jak na zalesioną działkę przyjechali właściciele.