Wczoraj w jednym z budynków w Wisznicach doszło do pożaru. Ogień pojawił się w trakcie wymiany butli z gazem przez właścicielkę mieszkania. W akcji gaśniczej udział wzięło kilka zastępów straży pożarnej z tereny powiatu bialskiego.
Do bialskich policjantów zgłosiła się 21-latka z informacją, z której wynikało, że padła ofiarą oszustów. Kobieta myśląc, że inwestuje w kryptowalutę, przelała prawie 9 tys. złotych na wskazany wirtualny portfel. Niestety nie ma swoich środków, jak i obiecanego zarobku. Sprawą zajmują się policjanci.
Terespolscy kryminalni zatrzymali 58-latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania na terenie powiatu grójeckiego, gdzie zajmował się zbiorem borówki.
Nieznany mężczyzna wszedł do sali obsługi interesantów Urzędu Miasta w Białej Podlaskiej i wyrzucił dwie zapalone butelki z płynem. W budynku wybuchł pożar, natomiast sprawcy udało się uciec. Na szczęście to tylko scenariusz ćwiczeń obronnych pod kryptonimem „KRZNA 2022”. Ich celem było doskonalenie umiejętności współdziałania służb oraz praktyczne sprawdzenie znajomości procedur przez pracowników urzędu w sytuacji kryzysowej.
Znane są szczegóły dzisiejszego porannego zderzenia dwóch pojazdów na drodze krajowej nr 2 w Wólce Dobryńskiej. Sprawca kolizji został ukarany mandatem w wysokości 2000 zł i 12 punktami karnymi.