Mandatem w wysokości 1000 złotych zakończyła się kontrola drogowa 27-latniego mieszkańca Białej Podlaskiej. Wczoraj późnym wieczorem kierowca osobowego BMW „podróżował” ulicami miasta z niesprawnym tłumikiem.
Bialscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który napadł na 64-latka. Pokrzywdzony został uderzony w głowę i okradziony z portfela. Sprawcą okazał się recydywista, który odbywał już karę za podobno przestępstwo.
Mieszkaniec Białej Podlaskiej trafił do tymczasowego aresztu za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Podczas kontroli drogowej w jego samochodzie, jak i w miejscu zamieszkania, bialscy funkcjonariusze ujawnili amfetaminę, mefedron i marihuanę. Zarzuty posiadania narkotyków usłyszały również dwie kobiety w wieku 19 i 23 lat oraz 33-letni obywatel Białorusi.
Trzej obywatele Białorusi odpowiedzą za kradzież pompy głębinowej o wartości niemal 6 tys. złotych. Mężczyźni zostali zatrzymani przy próbie przekraczania granicy.
Bialscy policjanci poszukują oszusta, który wyłudził od 74-latki prawie 20 tys. złotych. Przestępca twierdził, że wnuk kobiety spowodował wypadek i niezbędna jest pomoc finansowa. Niestety seniorka uwierzyła w fałszywą historię.