W niedzielę, 20 sierpnia, nad Zalewem Maczuły w Horodysku odbędzie się gminne święto plonów. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji. Dokładny program na plakacie.
W niedzielę, 20 sierpnia, w Amfiteatrze w Białopolu odbędzie się gminne święto plonów. Organizatorzy zapraszają mieszkańców na szereg atrakcji. Dokładny program na plakacie.
W sobotę, 19 sierpnia, o godz. 19.00 w Muszli Koncertowej Ogrodu Saskiego w Lublinie odbędzie się wyjątkowy koncert plenerowy w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Lubelskiej im. Henryka Wieniawskiego oraz Orkiestry Wojskowej z Lublina pod batutą Krzesimira Dębskiego i por. Pawła Kołodzieja. Wszystko pod hasłem „Mocni razem – służymy Ojczyźnie i Społeczeństwu”. Całość zorganizowano z okazji obchodów Święta Wojska Polskiego. Koncert jest pierwszym i unikatowym tego typu przedsięwzięciem w Lublinie. Towarzyszyć mu będzie piknik militarny na placu teatralnym przed Centrum Spotkań Kultur w Lublinie.
W niedzielę, 20 sierpnia, na Stadionie GKS Ostoja w Skierbieszowie odbędą się Dożynki Powiatowo-Gminne. Oficjalne otwarcie święta ponów nastąpi o godzinie 10.00 korowodem i tradycyjnym obrzędem dożynkowym. Program imprezy na plakacie.
W niedzielę, 20 sierpnia, na boisku sportowym w Szarowoli odbędą się Dożynki Gminno-Parafialne gminy Tomaszów Lubelski. Przedstawiamy program wydarzenia.
W niedzielę, 20 sierpnia, w miejscowości Łosiniec I odbędzie się święto plonów gminy Susiec. Program wydarzenia znajduje się na plakacie.