Tragicznie w skutkach zakończył się wczorajszy wypadek na drodze ekspresowej S12/17 Lublin - Piaski. W szpitalu zmarła jedna z osób poszkodowanych w czołowym zderzeniu pojazdów.
Starsza kobieta jechała ekspresówką pod prąd. Spowodowała groźny wypadek. Jedna osoba walczy o życie, kolejna jest w ciężkim stanie. Łącznie pięć osób zostało rannych.
W poniedziałek po południu na obwodnicy Piask doszło do poważnego wypadku drogowego. Na miejscu pracują służby ratunkowe.
W poniedziałek rano w Świdniku strażacy gasili pożar domu. Do szpitala trafiła starsza kobieta zamieszkująca budynek.
Świdniccy kryminalni zatrzymali sprawcę kradzieży paliwa z kilku stacji. Mężczyzna prowadził nielegalny proceder od kilku miesięcy, odwiedzał stacje różnymi pojazdami, na których były kradzione tablice rejestracyjne.