W sobotni poranek w miejscowości Jabłoń na drodze wojewódzkiej DW 815 doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kierujący Audi 28-letni mieszkaniec powiatu bialskiego stracił panowanie nad autem, zjechał do rowu i dachował. Mężczyzna trafił do szpitala, jednak po badaniach został zwolniony do domu.
Wieczorem zaczęła się palić zaparkowana przy sklepie Skoda. Małe gaśnice niewiele pomagały, dopiero wsparcie w postaci dużych gaśnic z pobliskiej stacji BP pozwoliło na stłumienie płomieni.
Kierowcy pędzący obwodnicą Lublina wkrótce będą musieli zdjąć nogę z gazu. Na jednym z najbardziej niebezpiecznych odcinków trasy zamontowano już system odcinkowego pomiaru prędkości, który w najbliższym czasie zacznie rejestrować wykroczenia. Wszystko po to, by ograniczyć liczbę wypadków i ukrócić rajdowe zapędy części zmotoryzowanych.
Na wjeździe do Łopiennika od strony Lublina doszło do wypadku. Na miejscu trwają działania służb ratunkowych. Kierowcy napotkają na problemy z przejazdem. Z obu stron tworzą się korki.
Zignorowanie wskazań sygnalizacji świetlnej było przyczyną zderzenia dwóch pojazdów na rondzie Dmowskiego w Lublinie. Na miejscu pracują funkcjonariusze drogówki. Są utrudnienia w ruchu.