W miniony wtorek funkcjonariusze z Oddziału Celnego w Białej Podlaskiej podczas czynności służbowych ujawnili dwóch nietrzeźwych kierowców ciężarówek. Jeden miał 0,7 promila, drugi zaś 2,3 promila alkoholu w organizmie.
Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej, zatrzymali czterech nielegalnych migrantów. Mężczyźni to obywatele Algierii, którzy nielegalnie przekroczyli granicę polsko-ukraińską, by dotrzeć do Francji.
Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej, odzyskali pojazdy pochodzące z przestępstwa o łącznej wartości 375 tys. zł. W Hrebennem odzyskano audi zaś w Terespolu nissana.
Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali "na granicy zielonej" siedmiu obywateli Ukrainy. Mężczyźni mieli przy sobie papierosy o wartości ponad 120 tys. zł.
Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej ujawnili na przejściu granicznym w Dorohusku samochód pochodzący z przestępstwa. Pojazdem podróżował obywatel Ukrainy.