Lubartowscy policjanci podczas patrolu na terenie gminy Serniki, zauważyli trzech nastolatków w zaparkowanym samochodzie. Jeden z nich posiadał przy sobie marihuanę.
Wczoraj w Lubartowie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Pojazd osobowy uderzył w słup oświetleniowy, jedna osoba trafiła do szpitala.