Ma już dwa aktywne zakazy prowadzenia pojazdów, ale nie przeszkadzają mu one w dalszym kierowaniu pojazdami w stanie nietrzeźwości. Tym razem 37-latek wsiadł za kierownicę ciągnika mając w organizmie 3,5 promila alkoholu.
Zapewniał funkcjonariuszy, że nie ukradł BMW, lecz je tylko pożyczył. Potrzebował bowiem na chwilę drugiego samochodu, gdyż swoim wjechał do rowu.
Wczoraj na jednej z ulic Białej Podlaskiej doszło do zdarzenie drogowego z udziałem nietrzeźwego rowerzysty. Jedna osoba trafiła do szpitala.
Mieszkańcy zwrócili uwagę na pogarszającą się jakość wody. Dowiedzieli się, że wykryto w niej bakterie. Jednak wodociąg cały czas funkcjonuje. Stąd ich obawy o zagrożenie zdrowotne.
27-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej trafił do tymczasowego aresztu. Policjanci w miejscu zamieszkania mężczyzny ujawnili znaczne ilości amfetaminy, mefedronu i opiatów. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia niemal 2300 porcji dealerskich tych narkotyków.